| Zboží | CALIFORNIA 02/S vitrína, dub sonoma/dub sonoma trufel |
|---|---|
| Kód zboží | 5110288 |
| Kategorie | Vitríny do obýváku |
| Fotka | |
| Cena |
9 999 Kč
|
| Dostupnost |
4 týdny
|
| Šířka | 85 cm |
| Výška | 201 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 74 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku