| Zboží | ADA 02P vitrína, pravá, dub castello/bílá lesk |
|---|---|
| Kód zboží | 5112365 |
| Kategorie | Vitríny do obýváku |
| Fotka | |
| Cena |
9 293 Kč
|
| Dostupnost |
4 týdny
|
| Šířka | 65 cm |
| Výška | 196 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ano |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 59 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku