| Zboží | Balin Vitrína REG1D1W, dub monastery/dub černý |
|---|---|
| Kód zboží | 6107982 |
| Kategorie | Osvětlené vitríny |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
Skladem 4 ks
|
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 148 cm |
| Hloubka | 39 cm |
| Barva | Černá |
| Barevné provedení | Černá |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ano |
| Tlumení dojezdu | Ano |
| Umístění | Volně stojící |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 50 kg |
| Odebrat | |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku