| Zboží | BALIN postel LOZ/160/B, dub monastery/dub černý |
|---|---|
| Kód zboží | 6109066 |
| Kategorie | Manželské postele s úložným prostorem |
| Fotka | |
| Cena |
|
| Dostupnost |
14 pracovních dnů
|
| Šířka | 169 cm |
| Výška | 105 cm |
| Délka | 206 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Rustikální |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 5 ks |
| Váha | 130 kg |
| Odebrat | |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku