Matrace LUSIA, 90 cm

Novinka
Matrace LUSIA, 90 cm
Matrace Lusia o šířce 90 cm vyniká svou vysoce prodyšnou konstrukcí, která účinně brání tvorbě bakterií a zajišťuje zdravé a čisté prostředí pro váš spánek.… více
Kód zboží: 1416535
Načítám...
6 050 Kč
Certifikát Ověřeno zákazníky

Matrace Lusia o šířce 90 cm vyniká svou vysoce prodyšnou konstrukcí, která účinně brání tvorbě bakterií a zajišťuje zdravé a čisté prostředí pro váš spánek. Tato středně tvrdá matrace je navržena tak, aby vám poskytla optimální podporu a pohodlí během spánku. S maximální nosností 130 kg můžete být jisti, že matrace je pevná a odolná. Má 527 pružin.

Jádro matrace Lusia je složeno z kombinace kvalitních materiálů, jako jsou taštičkové pružiny a vysoce kvalitní PUR pěna. Taštičkové pružiny přispívají k dokonalému rozložení váhy a tlaku, což podporuje správnou polohu těla. Pur pěna vysoké kvality dodává matraci odolnost a dlouhou životnost. Potah Silver - brání rozmnožování škodlivých bakterií. Vysoko-kvalitní, stříbrem ionizovaný povrch. Antibakteriální účinek. Vhodný pro alergiky. Zabraňuje tvorbě pachů.

Matrace Lusia má rozměry 90x20x200 cm, což zajišťuje dostatečný prostor pro pohodlný spánek. Díky své střední tvrdosti a prodyšné konstrukci je tato matrace ideální volbou pro ty, kteří preferují vyvážený pocit podpory a komfortu během spánku.

Věříme v kvalitu našich produktů, a proto poskytujeme záruku na jádro matrace po dobu 5 let. To znamená, že si můžete být jisti, že matrace Lusia vám poskytne dlouhodobé pohodlí a spokojenost.

Obsahuje 7 zón:
1. ZÓNA: Zabraňuje bolestem hlavy a zlepšuje krevní oběh, 2. ZÓNA: Zabezpečuje podporu plic, 3. ZÓNA: Uvolňuje zádové svalstvo, 4. ZÓNA: Umožňuje udržet pánev v přímce se zády, 5. ZÓNA: Uvolňuje stehenní svaly, 6. ZÓNA: Podporuje optimální krevní oběh v nohách, 7. ZÓNA: Uvolňuje tlak na paty a tím zajišťuje odpočinek noh.

Taštičkové matrace můžete umístit na nepolohovatelný lamelový rošt, pevný rošt nebo na pevnou plnou desku. Rošt nesmí mít mezi latěmi větší mezery jak 5 cm a nedoporučuje se umístit tuto matraci ani na polohovací rošt.

S matrací Lusia si užijete zasloužený odpočinek a pohodlný spánek každou noc. Vaše tělo si váš výběr jistě zamiluje.

Rozměry
Šířka 90 cm
Výška 20 cm
Délka 200 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Látka
Barevné provedení Bílá
Balení, váha
Počet balíků 1 ks
Váha 85 kg
Zboží zařazeno v kategoriích

Související zboží

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00

ORFA nábytek člen asociace pro elektronickou komerci Certifikát Ověřeno zákazníky

Přijímáme on-line platby kartou

Copyright © 2023 ORFA, a.s. & Black Red White CZ, a.s.
Všechna práva vyhrazena.

×