Matrace Marfik 80 x 200 cm bude skvělou volbou pro všechny, kteří rádi využívají vlastností a pohodlí středně tuhých pružinových matrací. Jádro matrace tvoří… více
Kód zboží: 3203034
Načítám...
3 286 Kč
Certifikát Ověřeno zákazníky

Matrace Marfik 80 x 200 cm bude skvělou volbou pro všechny, kteří rádi využívají vlastností a pohodlí středně tuhých pružinových matrací.

Jádro matrace tvoří pás bonellových pružin. Ty dodávají nejen očekávanou pružnost a podpěru těla, ale také dokonalé odvětrávání a odvod vlhkosti.

Ložné plochy matrace jsou vyrobeny z elastické polyuretanové pěny. Mezi pěnou a pružinami je plstěná podpěrná vložka, která chrání pěnu proti nežádoucímu oděru od pružin. Je tak myšleno i na prodloužení životnosti matrace.

Pro maximální možnou míru zachování užitné hodnoty matrace a maximální hygienu lůžka po celou dobu životnosti se doporučuje matraci pravidelně otáčet a to každých 6 měsíců.

Součástí matrace je také vzdušný potah Micro s ekologickým certifikátem Öko-Tex® Standard 100. Vhodný pro alergiky. Potah je snadné z matrace sejmout díky zipu, který je rozepínatelný po celém obvodu matrace. Možno prát v pračce na 60 °C. Nedávat do sušičky.

Nosnost 90 Kg. Záruka 2 roky!

Matrace je dodávána ve srolovaném stavu. Optimální vzhled matrace bude po 2-3 dnech od jejího rozvinutí. Na funkčnost nemá vliv, je možné používat ihned.

Rozměry
Šířka 80 cm
Výška 16 cm
Délka 200 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Látka
Barevné provedení Bílá
Balení, váha
Počet balíků 1 ks
Váha 10 kg

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00

ORFA nábytek člen asociace pro elektronickou komerci Certifikát Ověřeno zákazníky

Přijímáme on-line platby kartou

Copyright © 2023 ORFA, a.s. & Black Red White CZ, a.s.
Všechna práva vyhrazena.

×