Nábytek dle stylu

Buďte designery vlastního domova

Vybíráte zařízení do obývacího či dětského pokoje, ložnice, nebo jiné místnosti?

Nevyhovuje Vám nabídka běžného nábytku, nelíbí se Vám jeho vzhled, prostorově Vám nevyhovuje nebo jsou v jeho sestavě zahrnuty takové kusy nábytku, které vůbec nepotřebujete?

Pak jste nejspíše svobodomyslní a kreativní lidé, kteří při zařizování bydlení potřebují volnost a prostor pro kreativitu.

Pro vyjádření vaši osobnosti Vám bude nejlépe vyhovovat sektorový nábytek pro svoji variabilitu a multifunkčnost.

Objevte kouzlo modulových systémů

Kouzlo modulových systému se ukrývá ve skladbě několika dílů nábytku, jejichž sestavení můžete libovolně měnit a přizpůsobovat potřebám vaší rodiny, náladě a různým situacím.

Z nabízeného nábytku si jednoduše vyberte pouze to, co se Vám zrovna hodí. Sektorový nábytek se totiž skládá z mnoha samostatných komponentů, které lze vzájemně kombinovat. Nechejte vyniknout svou kreativitu a využijte co nejefektivněji váš prostor!

Bydlete v jednom stylu - v tom vašem

Vyberte si z naší nabídky sektorovou řadu, která nejvíce vystihuje váš styl, způsob života, Vás a to, co máte rádi.

Tyto řady obsahují vše, co budete pro zařízení vašeho domova potřebovat - skříně, stoly, komody, vitríny, poličky, regály, postele, konferenční, noční či TV stolky a spoustu dalšího.

Nabídka je natolik pestrá, že pro Vás bude hračkou vybrat si takový nábytek, který se bude vzhledově hodit do jakékoliv místnosti. Tajemství profesionálů totiž spočívá v tom, že v jednom stylu, ale pokaždé jinak, zařídí celý byt.

Ve výsledku tak v jednom bytě využijete jeden modulový systém na více místech a vytvořit hned několik odlišných a hlavně pokaždé originálních řešení.

Pohrajte si s jedním kusem nábytku

Například dobře zvolený závěsný box Vám poslouží jako police, knihovna, ale často také jako odkládací nebo konferenční stolek.

Nástěnné systémy se mohou skládat z jednoho, ale i více tvarově či funkčně odlišných boxů a polic. Je jen na Vás, kolik těchto dílů zakoupíte a jakým způsobem je zavěsíte.

Jednotlivé moduly můžete uspořádat v pravidelných liniích nebo sloupcích, schodovitě, v oddělených pásech nebo s trochou přemýšlení vytvoříte kreativní mozaiku.

Modulové policové systémy mají tu vlastnost, že dokážou stěnu efektivně rozčlenit. A když jeden prvek znásobíte, dodáte interiéru jedinečný charakter, který se stupňuje s opakováním vzoru v dalších místnostech.

Sektorový nábytek je bezvadný také v tom, že si každý kus nábytku můžete umístit samostatně do prostoru tak, jak chcete, jak potřebujete a jaké možnosti Vám dává váš interiér.

A pokud časem zjistíte, že Vám něco chybí, jednoduše nový kus nábytku ve stejném designu dokoupíte. Budete nakupovat podle toho, co skutečně potřebujete a ušetříte tak spoustu peněz.

10+1 tajných tipů, jak hravě vytvoříte originální domov

 1. Tmavým nábytkem prostor opticky zmenšíte
 2. Nábytkem ve světlých barevných tónech prostor rozjasníte a rozšíříte
 3. Nábytkem se zrcadlovou plochou prostor opticky znásobíte a zvětšíte
 4. Nebojte se kombinovat tvarově odlišné moduly
 5. Využijte naplno možností otevřených i zavřených modulů
 6. Nebojte se materiálů a různých povrchových úpravy (například dřevěný dekor s barevným lakem či sklem)
 7. Nejpoužívanější věci uložte do výšky očí, ostatní do zón pod 50 a nad 170 cm
 8. Vybírejte kvalitní, funkční kusy nábytku
 9. Při výběru se soustřeďte na kvalitu, funkčnost a životnost
 10. Buďte kreativní - spojením jednotlivých modulů rafinovaně vytvoříte tvarově i barevně zajímavé a originální skládačky
 11. Užívejte si to
Kuchyň Junona 240 cm
dTest e-shop Orfa nábytek
E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
Výrobci nábytku Výrobci nábytku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace