Některé věci přestanou být moderní už po roce, některé naopak vydrží dlouhá léta a jsou zkrátka nadčasové. ..
Zobrazit celý popis
Obývací stěna Fargo je moderní stěna v minimalistickém duchu, která je vhodná pro funkční zařízení malých interiérů. Korpus a police jsou v barevném odstínu wenge a dvířka v odstínu švestka Wallis. Obývací stěna je vyrobena z kvalitního lamina.
Je tvořena 5 prvky, které si můžete sestavit dle vlastních představ.
Rozměry:
Skříňka stojící (v x š x h): 136,5 x 55 x 34 cm Televizní skříňka (v x š x h): 35 x 181,5 x 42,5 cm Závěsná vitrína (v x š x h): 93,5 x 68 x 30 cm 2 police (v x š x h): 8 x 123 x 22 cm
Dodáváno v demontu. Pomocí přiloženého návodu je montáž snadná.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 246 cm |
| Výška | 182 cm |
| Hloubka | 42,50 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Wenge/švestka wallis |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 87,40 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku