Krásná a moderní je obývací stěna Niza v elegantní barvě dub Sonoma/bílá. Má velmi povedený originální a nadčasový design, který vdechne vašemu obývacímu pokoji pohodové kouzlo domova...
Zobrazit celý popis
Součástí sestavy je také úsporné LED osvícení vitríny, které efektně zvýrazní vystavované předměty. Obývací stěna je vyrobena z vysoce kvalitního lamina s ABS hranami. Obsahuje řadu skříněk, šuplíků a prosklenou vitrínu.
Hloubka obývací stěny je od 25 do 45 cm.
Rozměry
Komoda: 80×118×35 cm
Televizní stolek: 135×45×45 cm, rozměr otevřené poličky na CD je 40 x 17 cm
Vitrína: 45×196×35 cm
Police: 135×25×25 cm
Dodáváno v demontu. Montáž je s pomocí přiloženého návodu snadná.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 260 cm |
| Výška | 198 cm |
| Hloubka | 45 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma/Bílá |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 115 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku