Moderní obývací stěna Alaska v barevném provedení: korpus bílá, dvířka a čela bílá vysoký lesk - vyrobena z MDF...
Zobrazit celý popis
Sestava obsahuje:
Sestavu lze postavit dle vlastní potřeby. K sestavě je možné přiobjednat další prvky systému Alaska.
Dodáváno v demontu. Montáž je s pomocí přiloženého návodu jednoduchá.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 278 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hloubka | 42 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Styl | Moderní |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 164 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku