Bytelná, pohodlná manželská postel ALOE vám nabízí dokonalé útočiště pro váš vydatný spánek. Je čalouněná a má moderní design...
Zobrazit celý popis
Postel ALOE vás zaujme na první pohled především díky polstrovanému, pohodlnému, vysokému čelu. Čalounění je v šedém tónu - látka Wind 89.
Součástí je velkorysý úložný prostor, ke kterému je snadný přístup díky bočnímu výklopu. V ceně je také vrchní topper (4 cm), jež vyrovná veškeré povrchové nerovnosti. Matrace je vyplněná bonell pružinami. Velikost spací plochy je 180 x 200 cm.
Výška lehu postele je 60 cm, v případě opěrného čela je to pak 110 cm.
Nosnost na jedno lůžko postele je 130 kg.
Dodáváno bez polštářů a přehozu přes postel.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob! Balení - 3 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 180 cm |
| Výška | 110 cm |
| Délka | 200 cm |
| Šířka ložné plochy | 180 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Čalounění |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 95 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku