V pořádném, správném obývacím pokoji je zapotřebí dostatek odkládacího a úložného prostoru. Může se vám pro tyto případy hodit například konferenční stolek ALVERO T01. Je to kus nábytku, který je skvělým příkladem moderního a stylového designu...
Zobrazit celý popis
Vyrobený je z lamina + MDF, které se snadno udržuje. Kombinace barev šedá light/dub coast evoke. Toto barevné propojení se přizpůsobí různým odstínům v interiéru. Úložný a odkládací prostor je prakticky řešený v podobě odkládací police a skříňky uschované za dvířky stolku. Dvířka mají dekorační rýhování, které je v dnešní době velice oblíbené.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku ALVERO.
Nábytková kolekce ALVERO vytvoří moderní interiér vyrobený v nejnovějších nábytkových trendech. Má asymetrické tvary a jemně vytvořené drážky. Drážky jsou v barvě dřeva umístěné na světlém dekoru. Součástí jsou minimalistické úchytky, které zajišťují snadnou manipulaci při otevírání a zavírání nábytku. K vybraným modelům lze dokoupit přídavné LED osvětlení.
Doručujeme v demontovaném stavu s návodem na sestavení.
Balení - 2 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 42 cm |
| Délka | 110 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Lamino |
| Odkládací police | Ano |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 38 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku