Jídelní stůl ALVERO T20 nabízí prostor pro společné hodování vás i vaší návštěvy. Jde o stylovou ozdobu do jídelny či jídelního koutu. Nábytek je vhodný pro každodenní setkávání u jídla nebo u speciálních příležitostí...
Zobrazit celý popis
Jídelní stůl je vyroben z lamina v dekoru dřeva dub coast evoke. Jeho rozměry nabízejí spoustu místa k sezení a po rozložení poskytuje místo pro všechny, co z něj činí praktický a nepostradatelný prvek interiéru. Délka stolu je v základním rozměru 160 cm, po rozložení 200 cm. Stůl můžete snadno doplnit o jídelní židle, které si můžete vybrat z naší nabídky. Noha stolu je bytelná a tvoří stabilní základnu pro jídelní desku.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku ALVERO.
Nábytková kolekce ALVERO vytvoří moderní interiér vyrobený v nejnovějších nábytkových trendech. Má asymetrické tvary a jemně vytvořené drážky. Drážky jsou v barvě dřeva umístěné na světlém dekoru. Součástí jsou minimalistické úchytky, které zajišťují snadnou manipulaci při otevírání a zavírání nábytku. K vybraným modelům lze dokoupit přídavné LED osvětlení.
Doručujeme v demontovaném stavu s návodem na sestavení.
Balení - 2 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 76,2 cm |
| Délka | 160 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Rozklad | Ano |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 62 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku