Rohové sedací soupravy jsou univerzálním kusem nábytku, který se hodí do různých místností v domácnosti. Především jsou součástí obývacího pokoje, kde doladí celkovou atmosféru. Stejně tak vám může dopomoci rohová sedací souprava AMIGO, která má netradiční zelený odstín. Rohové provedení je levé z pozice sedícího...
Zobrazit celý popis
Aby jste si oblíbili ještě více tuto sedačku, nabízí AMIGO nejenom místo k sezení, ale je také vhodná k příležitostnému přespání. Po rozložení nabízí spací plochu o rozměrech 127 x 203 cm, což poskytuje dostatek místa pro pohodlný spánek. Má k dispozici úložný prostor a polohovací záhlavníky v automatu.
Výška sedací soupravy se odvíjí od zvolené polohy záhlavku a to od 71 - 100 cm.
Netradiční zelená barva je v odstínu látky Wind 34 - olivová. Typ Shenil - odolává žmolkování. V nabídce také další barvy viz barevné varianty.
Výplň sedáku je tvořená kombinací vlnité pružiny a polyuretanové pěny,
Výška sedu je 45 cm a hloubka sedáku je 62 cm.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob pro zajištění bezpečné manipulace.
Souprava je balena ve třech balících.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 277 cm |
| Výška | 71 cm |
| Hloubka | 228 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 62 cm |
| Šířka ložné plochy | 127 cm |
| Délka ložné plochy | 203 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Zelená |
| Barevné provedení | Zelená |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Levá |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 150 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku