Rohová sedací souprava AMIGO je vyrobena v jednoduchém a přesto efektním provedení bez zbytečných ozdob. Její rohové provedení je levé z pozice sedícího...
Zobrazit celý popis
Pro maximální využití je sedačka rozkládací a s velkým úložným prostorem. Spací plocha po rozložení je 127 x 203 cm.
Barevné provedení sedačky je v terracotovém tónu Wind 56 - Látka typu Shenil, velmi příjemná na dotek, odolá žmolkování. V nabídce také další barvy viz barevné varianty.
Polohu záhlavku je možné podle potřeby nastavit. Součástí je 5 x polohovací záhlavník v automatu, extra výška 100 cm - v závislosti na zvolené poloze záhlavku.
Pohodlí při sezení zajistí výplň sedáku, tvořená kombinací vlnité pružiny s polyuretanovou pěnou. Komfort také podtrhuje vysoký sed 45 - 46 cm.
Výška sedu je 45 cm. Hloubka sedáku je 62 cm.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob.
Balení - 3 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 277 cm |
| Výška | 71 cm |
| Hloubka | 228 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 62 cm |
| Šířka ložné plochy | 127 cm |
| Délka ložné plochy | 203 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Oranžová |
| Barevné provedení | Terracota |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Levá |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 150 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku