Potřebujete vyměnit vaši starou sedací soupravu za nějaký nový skvost? Pak máme pro vás v nabídce rohovou sedací soupravu AMIGO. Je vytvořena ve tvaru písmene L a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné sezení vás a vaší návštěvy. Její rohové provedení je v pravé variantě z pozice sedícího...
Zobrazit celý popis
Součástí sedací soupravy AMIGO je také funkce rozkladu umožňující snadné přeměnění ze sedačky na pohodlné lůžko. Spací plocha po rozložení je 127 x 203 cm. Sedačka má k dispozici také úložný prostor pro uschování lůžkovin a denních dek.
Barevné provedení sedačky je v terracotovém tónu Wind 56 - Látka typu Shenil, velmi příjemná na dotek, odolá žmolkování. V nabídce také další barvy viz barevné varianty.
Polohu záhlavku je možné podle potřeby nastavit. Součástí je 5 x polohovací záhlavník v automatu, extra výška 100 cm - v závislosti na zvolené poloze záhlavku.
Pohodlí při sezení zajistí výplň sedáku, tvořená kombinací vlnité pružiny s polyuretanovou pěnou. Komfort také podtrhuje vysoký sed 45 - 46 cm.
Výška sedu je 45 cm. Hloubka sedáku je 62 cm.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob.
Balení - 3 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 277 cm |
| Výška | 71 cm |
| Hloubka | 228 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 62 cm |
| Šířka ložné plochy | 127 cm |
| Délka ložné plochy | 203 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Oranžová |
| Barevné provedení | Terracota |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Pravá |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 150 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku