Komoda ANDY 12 je vyrobena z lamina v barevném provedení dub sonoma. Hodí se prakticky do jakékoliv místnosti. Jde o nadčasovou komodu s rozsáhlým úložným prostorem...
Zobrazit celý popis
Úložný prostor komody ANDY je v podobě zásuvek a police uschované za dvířky. Součástí jsou úchytky pro praktickou a jednoduchou manipulaci při otevírání nábytku.
Výhodou je možnost vybrat si mezi třemi barvami dekoračních lišt, které naleznete v balení. Vybrat si můžete z barev bílé, dub sonoma a antracit.
Dodáváno v rozloženém stavu.
Balení: 1 balík = 109.5 x 43 x 10.6 cm, 2 balík =126.5 x 44 x 9.5 cm.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku ANDY. Nábytek ANDY je moderní, minimalistický nábytek, který vám doplní váš obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu.
| Sestava nábytku | Andy |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 34 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Zásuvky |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Úchytky | Plast |
| Lesk | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 47 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku