Botník BALDER SFB1D vnese do vašeho domova jednoduchost a efektivitu. Vyroben je v barevném provedení dub riviéra - korpus a bílý lesk - dvířka...
Zobrazit celý popis
Otevírání dvířka je do strany, díky čemuž je zajištěn snadný přístup k uložené obuvi. Jeho montáž je univerzální, což znamená, že jej můžete upevnit vlevo/vpravo.
Uvnitř botníku se nachází dělicí police, která vám dopomůže s organizací ukládané obuvi.
Doručujeme v demontovaném stavu. Součástí je montážní návod.
Sektorový nábytek Balder představuje ideální kombinaci moderního designu s praktičností. Z jednotlivých prvků lze prakticky a moderně zařídit předsíň.
Balení - 3 balíky.
| Sestava nábytku | Balder |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 44 cm |
| Hloubka | 36,50 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub riviéra/bílá |
| Materiál | Lamino |
| Výklopné | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 18 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku