Praktický vysoký regál BERNIS 04 je dobré použít tam, kde není mnoho místa a přesto je potřeba dostatek úložného prostoru...
Zobrazit celý popis
Pro uložení a vystavení různých domácích či kancelářských potřeb slouží 3 police a na úschovu drobností je ideální spodní skříňka s dvířky.
BERNIS je vyroben z lamina v krásné kombinaci barev borovice bílá/borovice bílá/šedá. Dvířka jsou opatřeny výraznou úchytkou tmavé barvy. Otevírání je možné před první montáží upevnit vpravo i vlevo.
Dodáváno v demontu.
Balení:
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem BERNIS. Nábytek BERNIS je stylová, moderní kolekce jež nabízí spoustu různých prvků nábytku pro vytvoření plnohodnotného domova.
| Sestava nábytku | Bernis |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 55 cm |
| Výška | 202 cm |
| Hloubka | 42 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 38 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku