Věšák CAMERON 20 je možné umístit kdekoliv, kde se vám to bude líbit. Háčky jsou ideální k pověšení bund a kabátů, tudíž budete mít vše potřebné po ruce...
Zobrazit celý popis
Věšák CAMERON je potažený černou eco kůží. K dispozici má panel s věšáky v podobě knoflíků, které slouží k zavěšení oděvu. Dokonale harmonizuje s celou nábytkovou kolekcí.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem CAMERON. Nábytek Cameron je skvělou volbou pro vaši novou, stylovou předsíň.
Doručujeme v demontu s návodem na sestavení (nutné připevnit věšáky na zavěšení).
Balení - 1 balík.
| Sestava nábytku | Cameron |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 68 cm |
| Výška | 126 cm |
| Hloubka | 3 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Černá |
| Barevné provedení | Černá |
| Materiál | Čalounění |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 12 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku