Jestli-že toužíte po uklizené a uspořádané předsíni, pak si pořiďte věšák. Věšáky jsou totiž v takovém případě nepostradatelnou součástí každé předsíně...
Zobrazit celý popis
Věšák CAMERON 21 je potažený černou eco kůží. K dispozici má panel s věšáky v podobě knoflíků, které slouží k zavěšení oděvu. Dokonale harmonizuje s celou nábytkovou kolekcí CAMERON.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem CAMERON. Nábytek CAMERON je skvělou volbou pro vaši novou, stylovou předsíň.
Doručujeme v demontu s návodem na sestavení (nutné připevnit věšáky na zavěšení).
Balení - 1 balík.
| Sestava nábytku | Cameron |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 126 cm |
| Hloubka | 3 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Černá |
| Barevné provedení | Černá |
| Materiál | Čalounění |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 13 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku