Hledáte do vaší předsíně nebo ložnice jednoduché, moderní zrcadlo? Pak je tady pro vás závěsné zrcadlo na stěnu CAMERON 26...
Zobrazit celý popis
Zrcadlo CAMERON je v barevném provedení dub sonoma. Díky této neutrální barvě je možné zrcadlo zakomponovat do všech místností. Bude působit ladně a decentně. Zrcadlo CAMERON jednoduše upevníte na stěnu.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem CAMERON.
Doručujeme v demontu s návodem na sestavení.
Balení - 1 balík.
| Sestava nábytku | Cameron |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 65 cm |
| Hloubka | 2 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ne |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 6 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku