Levá
cappuccino 645
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Levá
bílá
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Levá
zelená
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Levá
černá
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Levá
šedá
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Pravá
cappuccino 645
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Pravá
bílá
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Pravá
zelená
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Pravá
černá
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Pravá
šedá
š. 240 × v. 91 × h. 194 cm
Sedací souprava CANDY NEW ve stylovém šedém provedení je neutrální a nadčasová, což z ní činí perfektní volbu pro jakýkoli interiér, ať už preferujete moderní, skandinávský nebo industriální styl. Její rohové provedení je pravé z pozice sedícího. K dispozici také opačná varianta...
Zobrazit celý popis
Barevné provedení této sedací soupravy je v šedém tónu Bubble 06. Tato látka je typu watter repellent. Nevsakuje tekutiny, snadno se čistí. Rozklad nábytku je čalouněný totožnou látkou, což dodá na luxusním vzhledu.
Pohodlné sezení zabezpečuje komfortní Bonellová pružina. Díky čemuž je zajištěn vysoký komfort při spánku. Je vhodná k dennímu spaní. Rozklad je o velikosti spací plochy 163x200 cm.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob.
Balení - 2 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 240 cm |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 194 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 50 cm |
| Šířka ložné plochy | 163 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Pravá |
| Výplň sedáku | Bonellová pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ne |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 135 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku