Chcete využít volné místo na zdi a doplnit ho závěsnými policemi? Měli byste zvážit například police CANTUS, které jsou dostupné ve světlém provedení - bílá/bílá lesk...
Zobrazit celý popis
Závěsné police CANTUS skvěle dokreslí celkový vzhled vašeho interiéru. Jsou vyrobené z lamina. S délkou 130 cm poskytují dostatečný prostor pro vystavení rodinných fotografií nebo dekorací.
Boční stěna je součástí těchto poliček a účinně brání pádu předmětů na zem.
Maximální zátěž police je 2 kg.
Poličky jsou dodávány v demontovaném stavu spolu s návodem na sestavení.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku CANTUS. Nábytek CANTUS je moderní, kvalitní nábytek s LED osvětlením, který dodá šmrnc vašemu nově zařízenému domovu.
| Sestava nábytku | Cantus |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 130 cm |
| Výška | 27,60 cm |
| Hloubka | 20 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 10 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku