Moderní rohová sedací souprava CARINA v levém rohovém provedení (z pozice sedícího) je rozkládací a s úložným prostorem. Velice pohodlná rohová sedací souprava je potažena látkou XX-413 krémové barvy a hnědou ekokůží XX-20. Výplň tvoří HR pěna, vysoce elastická hmota, vlnité pružiny. Polštáře jsou se zipem. Po rozložení vznikne spací plocha 220 x 160 cm. Sedačka je určená pro občasné přespání.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 248 cm |
| Výška | 95 cm |
| Hloubka | 173 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 220 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Béžová |
| Varianta | Levá |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ne |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Váha | 70 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku