Málokterý doplněk do domova je tak všestranný jako taburety. Vybrat si můžete z naší široké nabídky. Například taburet COLOURS NEW VELUR. Bude se skvěle vyjímat nejenom v obývacím pokoji, ale také v pokoji pro hosty, nebo relaxačním koutku...
Zobrazit celý popis
Potah taburetu COLOURS je velice příjemný a hebký na dotek. Barevné provedení je v krásném hořčicovém tónu. Díky zipu je možné potah vyprat a mít stále jako ze škatulky.
Výplň taburetu je vyrobena z polystyrenu a PUR pěny s tuhým jádrem. Konstrukce snižuje riziko převrácení a poskytuje pohodlí při sezení.
Díky snadné manipulaci lze taburet COLOURS využít kdekoliv a kdykoliv bude zapotřebí.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hloubka | 40 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Žlutá |
| Barevné provedení | Hořčicová |
| Materiál | Čalounění |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 2 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku