Levá
černá
š. 260 × v. 86 × h. 198 cm
Levá
zelená
š. 260 × v. 86 × h. 198 cm
Levá
smetanová
š. 260 × v. 86 × h. 198 cm
Levá
šedá
š. 260 × v. 86 × h. 198 cm
Pravá
černá
š. 260 × v. 86 × h. 198 cm
Pravá
zelená
š. 260 × v. 86 × h. 198 cm
Pravá
smetanová
š. 260 × v. 86 × h. 198 cm
Pravá
šedá
š. 260 × v. 86 × h. 198 cm
Rozkládací sedací souprava CORIAL je vyrobená v levém rohovém provedení z pozice sedícího. Nabízí možnost rozkladu a také je její součástí úložný prostor. Vyrobena byla v oblíbeném olivovém provedení. V nabídce máme také další barvy viz barevné varianty...
Zobrazit celý popis
Pohodlí přispívají polohovací područe. Můžete si je tak nastavit dle svých individuálních potřeb. Dozajista oceníte také dva dekorační polštáře, které jsou v ceně této sedačky. Dodají nábytku nejen stylový vzhled, ale navíc zvyšují komfort při sezení. Další předností je možnost rozkladu a úložný prostor. Rozklad je čalouněný totožnou látkou jako je celá sedačka, což zajišťuje jednotný vzhled. Velikost spací plochy je o rozměrech 132x207 cm.
Sedačka CORIAL má olivovou barvu v látce Aragon 39. Jde o vysoce kvalitní látku s úpravou water repellent, která usnadňuje čištění a odpuzuje vodu, což ocení zejména rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky. Látka je navíc odolná a snadno se udržuje, což zaručuje dlouhou životnost a stálý vzhled. Možnost objednat také v jiných barvách viz doplňkové foto. V případě zájmu napište do poznámky číslo látky z fotografie. Doba výroby 6-8 týdnů.
Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky (10 cm výška), které sedačce dodávají moderní a vzdušný vzhled. Výška sedu je 44 cm.
Sedací souprava CORIAL je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí spojit moderní design s praktičností a pohodlím.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob.
Balení - 2 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 260 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 198 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 60 cm |
| Šířka ložné plochy | 132 cm |
| Délka ložné plochy | 207 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Zelená |
| Barevné provedení | Zelená |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Levá |
| Výplň sedáku | PUR pěna |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Nožky | Kov |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ne |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 150 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku