Rohová sedací souprava Denver je velice elegantní sedačka očalouněná potahovou látkou šedá/tmavě šedá - INARI 91/INARI 96...
Zobrazit celý popis
Sedací souprava má úložný prostor a je rozkládací.
Pohodlí při sezení zajistí výplň sedáku, tvořená kombinací vlnité pružiny a PUR pěny. Součástí sedačky je 5 dekoračních polštářků.
Rozměry plochy spaní po rozložení jsou 129 x 202 cm.
Výška sedu je 42 cm, hloubka sedu 67 cm.
Počet balíků pro převoz: 3 bal.
U přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 272 cm |
| Výška | 84 cm |
| Hloubka | 272 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 67 cm |
| Výška opěru | 46 cm |
| Výška područky | 62 cm |
| Šířka ložné plochy | 129 cm |
| Délka ložné plochy | 202 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Pravá |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 170 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku