Šuplíková komoda DIVO 1101 je vyrobená ve stylovém provedení. Zaujme nejenom dospělé, ale i děti. Díky neutrálnímu barevnému provedení buk fjord/dvířka bílá/buk/šedá se bude líbit jak dívkám, tak i chlapcům...
Zobrazit celý popis
Komoda DIVO je vyrobena z lamina + ABS hran. Dvířka jsou opatřeny zesílenými úchyty, jež jsou vyrobeny ze dřeva. Jednotlivé zásuvky mají zesílené dna, což zajistí jejich větší nosnost.
Balení: 1 balík = 106 x 42 x 15 cm, 2 balík = 57 x 29 x 3cm.
Dodáváme v demontu.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku DIVO. Nábytek DIVO je stylovou, moderní kolekcí pro vytvoření plnohodnotného pokoje pro dívky i chlapce. Nabízí celou škálu nábytkových prvků, které podpoří kreativitu a fantasii vašich dětí.
| Sestava nábytku | Divo |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 55 cm |
| Výška | 94 cm |
| Hloubka | 40 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Barevné |
| Barevné provedení | Buk |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Zásuvky |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Úchytky | Dřevo |
| Lesk | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 35 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku