Sedací soupravy se staly nepostradatelným nábytkovým kusem v každém obývacím pokoji. Nabízí pohodlné místo k sezení a pokud si vybereme všestrannou sedačku, pak navíc disponuje úložným prostorem a funkcí rozkladu. Přesně taková je také sedací souprava FLAIR NEW. Její rohové provedení je levé z pozice sedícího. To znamená, že úložný prostor je po levé ruce, když se na sedačku usadíte...
Zobrazit celý popis
Barevné provedení sedací soupravy FLAIR je v olivovém tónu látky Neve 39 - hrubá látka s vysokou odolností proti oděru. V ceně jsou dekorační polštářky potaženy totožnou látkou jako zbytek sedací soupravy.
Předností sedací soupravy je její možnost rozkladu. Velikost spací plochy je o rozměrech 125 x 190 cm. Nechybí úložný prostor v podobě šuplíku.
Pohodlí přispívají polohovací záhlavky a područky. Výška je tak dle nastavení záhlavku v rozmezí 90-100 cm.
Výplň sedáku tvoří kombinace vlnité pružiny a polyuretanové pěny.
Výška sedu je 47 cm, hloubka sedu 55cm.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob!
Balení 3 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 256 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hloubka | 256 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Výška opěru | 100 cm |
| Výška područky | 52 cm |
| Šířka ložné plochy | 125 cm |
| Délka ložné plochy | 190 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Zelená |
| Barevné provedení | Zelená |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Levá |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 153 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku