Vysoká, policová skříň FUTURA 03 umožní vašim dětem vytvořit uklizený pokojíček během pár chvil. Díky prakticky členěnému úložnému prostoru v podobě polic...
Zobrazit celý popis
Barevné provedení skříně FUTURA je v kombinaci tónů dub artisan/bílá/antracit. Díky tomuto neutrálnímu provedení se skříň hodí jak do pokojíčku dívek, tak i chlapců.
Dvířka jsou opatřeny kovovými úchyty černé barvy. Ve spodní části je zásuvka s plným výsuvem.
Materiál skříně FUTURA je z lamina + ABS hrany.
Balení: 1 balík = 155,5 x 44,5 x 9 cm, 2 balík = 198 x 46 x 6,5 cm.
Dodáváno v demontu s návodem.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku FUTURA.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 191 cm |
| Hloubka | 42 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Barevné |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Police |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Úchytky | Kov |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ otevírání dveří | Výklopné |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 54 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku