Vysoký regál FUTURA 04 vykouzlí další úložný prostor v pokoji vašich dětí. Jde o stylový kus nábytku, který dozajista zaujme na první pohled a to především díky jeho neutrálnímu provedení pro dívky i chlapce...
Zobrazit celý popis
Regál FUTURA je vyrobený z lamina + ABS hran v kombinaci barev dub artisan/bílá. Úložný prostor je v podobě zásuvky ve spodní části a polic vhodných k uložení knih a jiných nezbytností. Barva úchytek je z černého kovu.
Zásuvka má možnost plného výsuvu.
Balení: 1 balík = 206,5 x 47 x 8 cm.
Dodáváno v demontu.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku FUTURA. Nábytek FUTURA je hravý, moderní a hodí se především do studentského pokoje. Jednotlivé komponenty, které kolekce nabízí vytvoří plnohodnotný pokoj.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 191 cm |
| Hloubka | 42 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 36 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku