Místo pro vystavení fotografií, trofejí, svíček, hraček a jiných maličkostí. To jsou police k umístění na zeď. Vybrat si můžete například polici FUTURA 10...
Zobrazit celý popis
Police FUTURA je vyrobena z lamina + ABS hran které se snadno udržuje. Barevné provedení je v kombinaci tónů dub artisan/bílá/antracit.
Úložný prostor je rozdělen dělící policí, pro snadnější přehled v ukládaných věcech. Nosnost police je 5 Kg.
Balení: 1 balík = 124 x 35 x 6 cm.
Doručujeme v demontu.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku FUTURA. Nábytek FUTURA je hravý, moderní a hodí se především do studentského pokoje. Jednotlivé komponenty, které kolekce nabízí vytvoří plnohodnotný pokoj.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 116 cm |
| Výška | 29 cm |
| Hloubka | 22 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Barevné |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Lamino |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 9 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku