Lavice GENT LAK/5/13 je skvělým doplňkem k vašemu jídelnímu stolu. Pohodlně se na ni dá usadit a vychutnat si tak chvíle při jídle...
Zobrazit celý popis
GENT je vyrobená z kvalitních materiálů - lamina a finish fólie. Polstrování je z pružné pěny a potaženo látkou savana 4.
Doporučujeme k jídelnímu stolu GENT viz související zboží.
Dodáváno v demontu s návodem na sestavení.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem z kolekce Gent. Nábytek Gent se vyznačuje především jednoduchostí a praktičností. Bude se krásně vyjímat ve vaší domácnosti, ze které vytvoří krásnou a designovou.
| Sestava nábytku | Gent |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 49 cm |
| Délka | 126 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 24 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku