Dětská otočná židle HLC-1556FX je svým barevným provedením růžová vhodná pro dívky. Příjemné a každodenní užívání zajistí pohodlné opěradlo a praktické područky...
Zobrazit celý popis
Funkce nastavení výšky sedáku umožňují přizpůsobit židli podle individuálních potřeb malé uživatelky. Sedák můžete nastavit do výšky 42 - 59 cm. Hloubka sedáku je 43 cm.
Nosnost židle je 90 kg.
Dodáváno v demontu. Montáž je s pomocí přiloženého návodu jednoduchá.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 89 cm |
| Hloubka | 43 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Růžová |
| Barevné provedení | Růžová |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 10 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku