Indiana je rozkládací postel v barevném provedení borovice Canyon/carbo sawana 03. Postel je určená zejména do studentských a dětských pokojů. Na první pohled vás dozajista zaujmou kovové rohy a úchyty. Rozkládací postel se dá využít i jako pohodlný gauč s výsuvným úložným prostorem...
Zobrazit celý popis
Tento komplet obsahuje:
Dodáváno v demontu. Montáž je jednoduchá.
V nabídce také náhradní matrace zde.
INDIANA je praktický nábytek ve stylu divokého západu se zajímavými detaily - kovové úchytky Siro a ozdobné kování Schwinn na rozích nábytku. Díky 25 prvkům jednoduše a vkusně zařídíte obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj nebo předsíň. Nábytek se vyrábí ve dvou barevných provedeních: dub sutter a borovice canyon.
| Sestava nábytku | Indiana |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 79 cm |
| Výška | 60,50 cm |
| Délka | 202,50 cm |
| Šířka ložné plochy | 150 cm |
| Délka ložné plochy | 195 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Borovice Canyon |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Rustikální |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 70 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku