Praktická komoda Indiana (JKOM2D4) je v barevném provedení borovice antická. Komoda obsahuje 4 zásuvky a 2 skříňky s praktickými policemi. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách. Montáž je snadná...
Zobrazit celý popis
Indiana je praktický nábytek ve stylu divokého západu se zajímavými detaily - kovové úchytky a ozdobné kování na rozích nábytku. Díky 25 prvkům jednoduše a vkusně zařídíte obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj nebo předsíň. Nábytek se vyrábí ve třech barevných provedeních: dub Sutter, borovice antická a borovice Canyon.
| Sestava nábytku | Indiana |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 130 cm |
| Výška | 87 cm |
| Hloubka | 49,50 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Borovice antická |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Rustikální |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 64,95 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku