INOVA 3 je šatní skříň, která nabízí úložný prostor v podobě šatní tyče a polic pro lepší přehled v ukládaných věcech...
Zobrazit celý popis
Vyrobena je z lamina v barevném provedení dub sonoma. Jde o oblíbenou barvu, která se hodí do každé místnosti v domě.
Vnitřní uspořádání je univerzální. Police i šatní tyč může být umístěna vlevo/vpravo. Rovněž tak dvířka je možné upevnit se zrcadlem vlevo/vpravo.
Hlavní výhodou je ovšem možnost ustavení skříní vedle sebe a tím prodloužit délku skříní.
Skříň je dodávána v demontu s návodem na sestavení.
Balení - 3 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 216 cm |
| Hloubka | 62 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Police |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Zrcadlo | Ano |
| Typ otevírání dveří | Posuvné |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 122 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku