Moderní nábytek a dostatek úložného prostoru pro oděv, to vše nabízí šatní skříň INOVA 3. Nabízí dostatek prostoru v podobě šatní tyče a polic, které usnadní přehled v ukládaných věcech...
Zobrazit celý popis
Skříň INOVA je vyrobena z lamina v barevném provedení dub sonoma. V nabídce také další barvy viz barevné varianty.
Policové uspořádání je univerzální, je možné ustavit je vlevo/vpravo uvnitř skříně, stejně tak, jako šatní tyč.
Dvířka jsou posuvné, zrcadlovou část je také možné ustavit vlevo/vpravo.
Hlavní předností je ovšem možnost stavění skříní vedle sebe a tím prodloužit jejich délku.
Dodáváno v demontu s návodem na sestavení.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 200 cm |
| Výška | 216 cm |
| Hloubka | 62 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Police |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Zrcadlo | Ano |
| Typ otevírání dveří | Posuvné |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 181 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku