Jídelní židle Kari II se hodí do moderních kuchyní, kde je zapotřebí místo k sezení. Tato židle má moderní design a kontrastní zpracování...
Zobrazit celý popis
Jídelní židle Kari II je zhotovena v tmavě šedé barvě v kombinaci s černou. Nožky jsou ze dřeva mořeného na černou barvu. Sedák a opěrák z plastu + polstrování opěráku z eko-kůže.
Židle se skvěle hodí k jídelním stolům, které naleznete v naší nabídce.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 49 cm |
| Výška | 83 cm |
| Hloubka | 43 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Tmavě šedá |
| Materiál | Ekokůže |
| Područka | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ne |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 6 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku