I ta největší rodina si zaslouží pohodlné místo k sezení. To vám nabízí naše novinka - sedací souprava KARMELA NEW, která je opravdu prostorná. Její rohové provedení je levé z pozice sedícího...
Zobrazit celý popis
Mimo pohodlí při sezení poskytuje také možnost příležitostného přespání a to díky snadnému a rychlému rozkladu. Velikost spací plochy je 140 x 270 cm. Pohodlí přispějí také polohovací záhlavky v automatu 90-105 cm. Dále je možné přizpůsobit hloubku sedu. Ta je v rozmezí 56-72 cm. Nesmí chybět ani pořádný úložný prostor vhodný pro uschování lůžkovin.
Barva sedačky je v modrém tónu, látka Matana 12.
Sedací souprava KARMELA NEW dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob!
Balení - 3 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 346 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hloubka | 230 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 56 cm |
| Šířka ložné plochy | 140 cm |
| Délka ložné plochy | 270 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Modrá |
| Barevné provedení | Modrá |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Pravá |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | U |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 190 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku