Závěsná police LAKI 35 je jeden z mnoha modelů, který je zařazen do kolekce nábytku LAKI...
Zobrazit celý popis
Police LAKI o rozměrech 155 x 25 x 27 cm je vyrobena z lamina se strukturou dřeva dub artisan. Drobné detaily jsou zhotoveny v černém matu. Dokonale doplňuje nábytek v industriálním stylu.
Maximální nosnost police je 5 kg. Tuto nosnost nepřetěžujte.
Dodáváno v demontu. Montáž je velice snadná a zvládne ji i začátečník.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem ze systému LAKI.
Kolekce LAKI odráží to nejlepší ze současných trendů. Bude se krásně vyjímat v obývacích pokojích a v jídelně. Díky systému LAKI se váš fádní domov promění v pohodlnou a harmonickou domácnost.
| Sestava nábytku | Laki |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 155 cm |
| Výška | 25 cm |
| Hloubka | 27 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 11 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku