Moderní sedací souprava LUXOR je komfortním nábytkem do vašeho domova, který propojuje design s praktičností. Vyrobena je v levém rohovém provedení z pozice sedícího...
Zobrazit celý popis
Barevné provedení sedací soupravy LUXOR je v šedých tónech (Wind 84/Wind 89). Tato barva je u sedacích souprav velice oblíbená díky její neutrálnosti. Snadno ji doplníte různě barevnými doplňky. Látka je typu Shenil - známá svou vysokou odolností proti žmolkování. Sedací souprava si tak zachová dlouhou dobu svůj krásný vzhled.
Pohodlí při sezení zajistí nejenom dva dekorační polštáře, které jsou v ceně této nabídky, ale také polohovací záhlavky zajišťující oporu pro krk a hlavu. Výška sedačky je tak v rozmezí od 82-94 cm.
Součástí je funkce rozkladu, díky čemuž je zajištěna pohodlná plocha pro příležitostné přespání. Velikost spací plochy je o rozměrech 125 x 210 cm. Rozklad je čalouněný totožnou látkou, jako je celá sedací souprava. Nechybí ani velkorysý úložný prostor nabízející dostatek místa pro uschování lůžkovin.
Výplň je tvořená vlnitou pružinou a PUR pěnou.
Sedačka LUXOR je skvělou volbou pro ty, kteří hledají eleganci, komfort a praktičnost v jednom.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob.
Balení - 3 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 286 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 192 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 61 cm |
| Šířka ložné plochy | 125 cm |
| Délka ložné plochy | 210 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Levá |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 150 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku