Sedací souprava MARION LUX je moderní stylovou sedací soupravou do vašeho obývacího pokoje. Její rohové provedení je pravé z pozice sedícího. Součástí sedačky je elektronický výsuv, který zajistí hloubku sedu až 92 cm. Rozměr s vysunutým sedákem je 92 x 214 cm. Ovládání z boku područe...
Zobrazit celý popis
Čalounění je v béžovém tónu. Látka Cremona 02 - typ Shenil - odolává žmolkování, velmi hrubá, má vysokou gramáž. Osloví také designové prošití sedáku.
Dalším plusem pro větší pohodlí jsou polohovací záhlavky. Výška sedačky je tak v rozmezí 93 - 109 cm. Komfort při vstávání a sedání vám zajistí extra vysoký sed - 46 cm. Hloubka sedu je 67 - 92 cm - po elektrickém výsuvu.
Výplň sedáku je z vlnitých pružin. Opěrák je tvořený PUR pěnou T-2315. Nožky jsou vyrobeny z plastu ve stříbrné barvě.
MARION LUX je dodávána ve dvou samostatných balících. Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 286 cm |
| Výška | 93 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hloubka sedu | 67 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Béžová |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Pravá |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Nožky | Plast |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 100 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku