Konferenční stolek Melisa 10 zaujme svou kontrastní barevnou kombinací v jednoduchém designu v provensalském stylu. Stolek můžete využít samostatně nebo ho doplnit dalším nábytkem z výrobní řady Melisa a vytvořit si tak krásný interiér, do kterého se budete rádi vracet...
Zobrazit celý popis
K výrobě stolku je použito kvalitní lamino v bílem dekoru. Specifickým symbolem stolku je horní odkládací deska v kontrastní barvě Dub lefkas. Hrany stolku jsou opatřeny ABS.
Spodní police poskytuje další odkládací prostor a zároveň zajišťuje vyšší pevnost a stabilitu stolku.
Elegantní konferenční stolek Melisa 10 bude okrasou každého moderního interiéru.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 57 cm |
| Délka | 96 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Dub/bílá |
| Materiál | Lamino |
| Odkládací police | Ano |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 22 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku