Rošt Melisa, Lamas WKL 160-05 MET je speciální rošt určený do postele Melisa 14, Lamas 17 s ložnou plochou 160 x 200 cm, které naleznete v naší nabídce. Díky tomuto roštu se snadno dostanete do úložného prostoru, který postel Melisa skrývá...
Zobrazit celý popis
Základ roštu tvoří pevný kovový rám a 2 x 24 pružných lamel.
Snadné zvedání roštu zajišťují plynokapalinové písty. Výklop roštu je od nohou.
Nosnost roštu 2 x 100 Kg.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 159 cm |
| Výška | 7 cm |
| Délka | 197 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Materiál | Kov |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 35 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku