MOLIÉR 07 konferenční stolek je moderní, stylový doplněk vhodný do industriálního interiéru, kde nabízí odkládací místo pro vaše nezbytnosti. Barevné provedení je v kombinaci tónů dub stylový/černá. Ideální pro umístění do obývacího pokoje, kde dotvoří celkovou atmosféru...
Zobrazit celý popis
Vrchní deska stolku je dostatečně prostorná, nabízející dostatek místa pro knihy, dekorace nebo odložení šálku s čajem. Pod pracovní deskou jsou odkládací police vhodné pro odložení novin a časopisů. Vyrobeno z lamina, které se snadno udržuje.
Dodáváno v demontu s návodem na sestavení. Balení - 1 balík.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem MOLIÉR.
MOLIÉR je minimalistická nábytková kolekce v přírodním dekoru dub stylový s černými akcenty. Má nadčasový design, eleganci a praktické úložné prostory.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 49 cm |
| Délka | 90 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Odkládací police | Ano |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 26 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku