MOLIÉR 01 je prostorná šatní skříň s výrazným industriálním charakterem. Skvěle se vyjímá v každém stylovém domově. Vyrobena z lamina v dekoru dřeva dub stylový s černým soklem. Tato šatní skříň je velmi funkční, nabízející prostor pro uložení vašeho oděvu...
Zobrazit celý popis
Vnitřní úložný prostor je v podobě šatní tyče a dvou odkládacích polic. Toto rozvržení vám usnadní přehled v ukládaných věcech. Dvířka jsou opatřena plastovými černými úchyty. Otevírají se směrem do prostoru, součástí je systém tichého dovírání.
Dodáváno v demontu s návodem na sestavení. Balení - 2 balíky.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem MOLIÉR.
MOLIÉR je minimalistická nábytková kolekce v přírodním dekoru dub stylový s černými akcenty. Má nadčasový design, eleganci a praktické úložné prostory.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 92 cm |
| Výška | 196 cm |
| Hloubka | 55 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Šatní tyč |
| Tlumení dojezdu | Ano |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ otevírání dveří | Výklopné |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 68,5 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku