Moderní designová postel MONTEROSA vás dozajista zaujme svým zpracováním v šedé barvě. Bude se krásně vyjímat v ložnicích, nebo hotelovém pokoji...
Zobrazit celý popis
Součástí této nabídky je vše potřebné k plnohodnotnému spánku. Není zapotřebí nic dalšího dokupovat zvlášť. Barevné provedení postele MONTEROSA je v šedém tónu látka Wind 89.
Postel má k dispozici exkluzivní prošívané čelo o výšce 110 cm. Pohodlně se dá o něj opřít a vychutnat si čtení vaší oblíbené knihy.
MONTEROSA nabízí nejenom místo ke spánku, ale také opravdu velkorysý úložný prostor. Do něj je snadný přístup díky bočnímu výklopu.
V ceně je také vrchní topper (4 cm), jež vyrovná veškeré povrchové nerovnosti. Matrace je tvořená bonell pružinami. Velikost spací plochy je 180 x 200 cm.
Výška lehu - 60 cm.
Nosnost na jedno lůžko postele je 130 kg.
Dodáváno bez polštářů a přehozu přes postel.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob! Balení - 3 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 180 cm |
| Výška | 110 cm |
| Délka | 200 cm |
| Šířka ložné plochy | 180 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Čalounění |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 95 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku