V obývacím pokoji, ložnici nebo předsíni můžete umístit také zrcadlo, které opticky zvětší a projasní místnost. Jde o moderní doplněk, designový kus nábytku. Vybrat si můžete například zrcadlo NADIA 16...
Zobrazit celý popis
Zrcadlo NADIA má zhotovený rám z lamina v barevném provedení dub artisan. Jde o obdélníkové provedení určené k upevnění na zeď. Možné umístit ve vodorovné i svislé poloze.
Balení:
Dodáváno v demontu. Nutné upevnit kování pro přichycení na zeď.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku ze série NADIA. Nábytek NADIA je stylovou kolekcí, která je vhodná pro umístění do předsíně. Nabízí veškeré komponenty k plnohodnotnému vybavení místnosti. Díky této kolekci bude vaše vstupní místnost vždy uklizená a perfektní.
| Sestava nábytku | Nadia |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 103 cm |
| Výška | 69 cm |
| Hloubka | 2 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ne |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 14 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku